Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w Splicie, które specjalizuje się w czarterze łodzi i zakwaterowaniu w latarniach morskich w Chorwacji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zakwaterowanie w latarniach morskich (mieszkaniach lub willach), położonych wzdłuż chorwackiego wybrzeża Adriatyku i czarter żaglówek, jachtów motorowych, katamaranów i innych statków z różnych portów, w szczególności na obszarze Splitu i Szybeniku.

Oprócz wszystkich nowych technologii staramy się również stosować inne metody, dlatego uważamy, że kiedy chodzi o coś tak istotnego, jak Twoje wakacje, kontakt osobisty jest ważniejszy. Dla nas każdy gość to VIP i dlatego wraz z naszymi partnerami pracujemy na wspólny cel, którym jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszej obsługi.

Dlaczego Adriasoul?

Na stronie internetowej można znaleźć naszą szeroką ofertę, ale jesteśmy tu dla Ciebie również jako konsultant podróży. Jeśli więc nie mamy czegoś na naszej stronie, nie znaczy to, że nie możemy tego dla Ciebie znaleźć, dlatego śmiało skontaktuj się z nami. Możesz napisać do nas po polsku!

Contact Us